3500 dviračių kaip dovana pabėgėlių vaikams „Ukrainos vaikai Lietuvoje“ įkūrėjas: ačiū tūkstančiams atsiliepusių žmonių!

Data: 2022 07 12


Na, ką, mieli bičiuliai, tūkstančiai naujų draugų – šiam kartui baigėm. Nuo pirmos karo savaitės buvom visi kartu su pabėgėliais, vaikais ir mamomis. Pradėjom nuo 120 pirmą savaitę ir pabaigėm 4500 vaikų ir mamų prie Baltojo tilto šį šeštadienį. Visi pamaitinti, visi apdovanoti, visi palinksminti (vien burgerių ir hot dogų suvalgėm apie 50 000 per šias stovyklas!). Paliekam savo naujus draugus ne tuščiomis. Jūs padovanojot 3500 dviračių ir paspirtukų (vien naųjų už jūsų paaukotus pinigus nupirkome 395 dviračius ir paspirtukus). Dar po truputį tvarkysim rimčiau sugedusius dviračius, dar keletą nupirksim, nes kai kurios jūsų finansinės aukos nebuvo spėtos šeštadienį panaudoti. Dar liko nemažai vaikų negavusių dviračių, ypač tolimesniuose nuo Vilniaus miesteliuose. Jeigu norite padovanoti dviratį, rašykite ukraina@tukstantmeciovaikai.lt ir mes atsiųsime kontaktus dar negavusių dviračių vaikų.
Beprotiškai daug gražių istorijų nutiko, žmonės vežė padovanoti savo vestuvines dovanas, kita nuostabi porelė atvažiavo autobusiuku pilnu dviračių, prieš tai savaitę važinėję po Suvalkiją ir juos rinkę. Ačiū visiems jums dovanojusiems, ačiū žmonėms pervedusiems paramą, ačiū įmonėms. Matom jus ir vis iš naujo skaitom jūsų vardus.
Visa laiką, kažkas mus neįtikėtinai globojo. Blogiausios orų prognozės pavirsdavo saule, sunkiausiais momentais visada atsirasdavo parama, visada ateidavo netikėtai žmonės, kurie pasisiūlydavo padėti, visada jų ateidavo tiek kiek reikia ir tokie, kokių reikia. To nesuplanuos jokia vadyba, to niekada nepadarysi tik už pinigus.
Ačiū visiems vedėjams, muzikos atlikėjams, cirko artistams.
Ačiū savanoriams, neturiu žodžių kaip apsakyti jūsų stiprybę ir nepasidavimą, Jūs Angelai.
Ačiū įmonėms palaikiusios pačioje pradžioje ir viso projekto metu – Swedbank Lietuvoje, GLIMSTEDT Lithuania, Yukon Advanced Optics Worldwide (Germanas Kavalskis) Thermo Fisher Scientific ir daugybei kitų. Visada tai prisiminsim.
Ačiū Norfa, buvot tikras Didysis draugas, be jūsų “Draugų dienos” nebūtų tokios, kokios buvo. Ačiū Jurgita Bočkuvienė. Tai buvo gražiausios gyvenimo derybos, kai atvyksti derybų prašyti paramos į centrinį Norfa biurą, o kitoj stalo pusėje pamatai ne griežtą marketingo vadovą, o atsidavusią savanorę, kuri pasirodo jau nuo pat pradžių neprisistačiusi savanoriavo stovyklose.
Ačiū visiems tūkstančiams pakėlusių mums ragelius ir beveik visada sakydavusiems – taip. Gaila neįmanoma visus jus išvardinti, bet jūs tai žinot.
Ačiū tiems, kuriems net jau kai siūlėm sumokėti pinigų, atsisakydavo, siūlydami geriau nupirkti daugiau dovanų vaikams.
Ačiū Tele2 Lietuva kompanijai ir žmonėms, Asta Buitkute, jūs ne tik mus palaikėt nuo pat pradžių, bet ir paskutinę dieną su savo žmonėmis kaip angelai įvairavote į pievą su 50 naujų dviračių ir žmonėmis, kurie užėjo valandai padėti, o liko daugiau nei parai surinkinėti dviračių. Ačiū Vilniaus Miesto Savivaldybė , ačiū Contemporary Art Centre / Šiuolaikinio meno centras , ačiū VDU, ačiū visiems mus priėmusiems.
Ačiū svarbiausiems projekto žmonėms – Valdone Ovadneviene ir Dalia Ramancauskaite, kurios pradėjo kalbėti apie šį projektą pirmą karo dieną, o nuo tada vis dar neturėjo išeiginių. Sakom iki ir susitiksim prieš rugsėjį, pasidėkim netoli mokyklines kuprines ir taisykim nenaudojamus kompiuterius, jų prireiks prieš mokslo metus. Per vasarą lieka dirbti mūsų interneto puslapis www.ukrainiankids .lt , kuriame galima siūlyti įvairiausius dalykus ukrainiečių vaikams. Gražios vasaros nuostabiausieji Žmonės.